بنر ۲

 

آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آمار غیررسمی نتایج شمارش آراء صندوق‌ های اخذ رای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد. این آمار بعد از تائید وزارت کشور و شورای نگهبان رسمیت خواهد یافت.

استان آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو:
حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده و دواتگری؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مرند و جلفا: شافعی و حسن‌نژاد؛ انتخابات به‌ دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان و عبدالهی ؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه میانه: فرمند و باشیویاری
حوزه انتخابیه سراب: نصیرپور ، داوودی؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه بناب:  اعزازی
حوزه انتخابیه شبستر: علیلو؛ آقاپور؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ملکان: سلمان خدادادی
حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند: ولی‌ الله قلی‌زاده
حوزه انتخابیه بستان‌آباد: وحدتی
حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی
حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده

استان آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه ارومیه: قاضی پور و دو نماینده دیگر هنوز قطعی نشده است.
حوزه انتخابیه بوکان:  قسیم عثمانی
حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت:رسول خضری
حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی اکبری
حوزه انتخابیه سلماس: رسول جلایر  و شهروز برزگر؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: شریف پور و اکبر زاده؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مهاباد:محمود زاده
حوزه انتخابیه میاندواب و شاهین‌دژ و تکاب: عیسی زاده، هاشمی و میزایی؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه نقده و اشنویه: عبدالکریم حسین زاده

استان اردبیل
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: رضا کریمی، صدیف بدری
حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: ایرج بیگدل‌ لو و شکور پورحسین ؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی
حوزه انتخابیه گرمی: سید حمایت میرزاده
حوزه انتخابیه مشگین‌شهر: ولی مالکی

استان اصفهان
حوزه انتخابیه اصفهان:
حوزه انتخابیه نایین و خور و بیانک: عباسعلی پوربافرانی
حوزه انتخابیه نطنز، بادرود و قمصر: مرتضی صفاری
حوزه انتخابیه فلاورجان: موسوی‌لاردگانی
حوزه انتخابیه اردستان: حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی‌ نژاد
حوزه انتخابیه نجف‌آباد و تیران و کرون:
حوزه انتخابیه مبارکه: زهرا سعیدی
حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان: بختیار
شاهین‌شهر، میمه و برخوار: حسین‌علی حاجی‌ دلیگانی
حوزه انتخابیه فریدون شهر، فریدن و چادگان: اکبر ترکی
حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجت‌الاسلام آقایی‌ ، سمیه محمودی ؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه لنجان: کوهکن
حوزه انتخابیه سمیرم: سلیمی، جعفری ؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: سید جواد ساداتی‌ نژاد (اصولگرا)

استان البرز
حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد: عزیز اکبریان و محمد جواد کولیوند
حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:  محمود بهمنی

استان ایلام
حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: جلال میرزایی، لطیف صادقی، سلام امینی و سارا فلاحی؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌ زاده

استان بوشهر
حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری
حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری
حوزه انتخابیه کنگان، دیر و جم: سکینه الماسی
حوزه انتخابیه دشتستان: محمد باقر سعادت

استان تهران
حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس:
حوزه انتخابیه پاکدشت: محمد قمی
حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد
حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان:
حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد:
حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک: سید حسین نقوی‌حسینی

استان چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه شهرکرد: اردشیر نوریان
حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار:
حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی و علی نادری‌ فرد ؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه لردگان: محمد خالدی

استان خراسان‌جنوبی
حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی
حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی
حوزه انتخابیه قائنات: فرهاد فلاحتی
حوزه انتخابیه فردوس، سرایان و طبس: امیر حسنخانی

استان خراسان‌رضوی
حوزه انتخابیه مشهد و کلات:
حوزه انتخابیه تربت‌جام و تایباد: رحیمی
حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات:  ابوالقاسم خسروی و باستانی؛  انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان
حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: نگهبان سلامی
حوزه انتخابیه درگز: حاتمیان
حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای و جوین: مقصودی، سبحانی‌فر
حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش‌های احمد‌آباد و رضویه: احسان قاضی‌ زاده
حوزه انتخابیه قوچان و فاروج: حجت‌الاسلام رستمی ثانی
حوزه انتخابیه کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن: بنیادی
حوزه انتخابیه گناباد و بجستان: حمید بنایی  
حوزه انتخابیه نیشابور و تخت‌ جلگه: گرمابی و هاجر چنارانی

استان خراسان‌ شمالی
حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان و جاجرم: علی اکبری و علی قربانی
حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی
حوزه انتخابیه شیروان: عبدالرضا عزیزی

استان خوزستان
حوزه انتخابیه اهواز:
حوزه انتخابیه آبادان:
حوزه انتخابیه اندیمشک: فریدون حسن‌وند
حوزه انتخابیه ایذه و باغملک:
حوزه انتخابیه بهبهان: محمود رضا ضرغامی
حوزه انتخابیه خرمشهر: عبدالله سامری
حوزه انتخابیه دزفول: پاپی
حوزه انتخابیه دشت‌آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی
حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر: اقبال محمدیان  
حوزه انتخابیه شادگان: مجید ناصری‌نژاد
حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری
حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند: سهراب گیلانی
حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا:
حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: حبیب آغاجری و دژمان؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان زنجان
حوزه انتخابیه زنجان و طارم:
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌ محمدی و محمد عزیزی ؛‌ انتخابات به دور دوم کشیده شد.  
حوزه انتخابیه خدابنده: سید البرز حسینی و احمد بیگدلی؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق: سید مرتضی خاتمی

استان سمنان
حوزه انتخابیه سمنان و مهدی‌ شهر: احمد همتی
حوزه انتخابیه دامغان: ابوالفضل حسن بیگی
حوزه انتخابیه شاهرود: سید حسن حسینی شاهرودی
حوزه انتخابیه گرمسار: غلامرضا کاتب

استان سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه زاهدان: یارمحمدی
حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، بخش‌های فنوج و لاشاروبنت و آشار:  درخشان
حوزه انتخابیه چابهار، نیک‌شهر و کنارک: ایران‌نژاد
حوزه انتخابیه خاش و بخش‌های نصرت آباد، میرجاوه و کورین: علی کرد
حوزه انتخابیه زابل، زهک و میانکنگی: احمدعلی کیخا - حبیب‌ الله دهمرده
حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و زابلی: در آزهی

استان فارس
حوزه انتخابیه شیراز:
حوزه انتخابیه فیروزآباد: کرم‌پور
حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مرادی و گودرزی؛  انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه مرودشت: محمد مهدی برومندی
حوزه انتخابیه خرامه: داریوش اسماعیلی
حوزه انتخابیه آباده: زارع
حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی
حوزه انتخابیه لارستان: جمشید جعفرپور
حوزه انتخابیه لامرد: علوی
حوزه انتخابیه فسا: جمالی نوبندگانی
حوزه انتخابیه اقلید: افضلی
حوزه انتخابیه سپیدان: خادم
حوزه انتخابیه داراب: عسگری و انصاری؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کازرون: رضازاده
حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی و اصغر مسعودی؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان قزوین
حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز:
حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا: بابایی
حوزه انتخابیه تاکستان: بهمن طاهرخانی

استان قم
حوزه انتخابیه قم: احمد امیرآبادی فراهانی، علی لاریجانی، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور

استان کردستان
حوزه انتخابیه بیجار: حمدالله کریمی
حوزه انتخابیه سقز و بانه: محسن بیگلری
حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران:
حوزه انتخابیه قروه و دهگلان: علی محمد مرادی
حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی و امید کریمیان؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان کرمان
حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمد رضا پور ابراهیمی و محمد مهدی زاهدی
حوزه انتخابیه بافت: بختیاری
حوزه انتخابیه بم و ریگان: نیکزادی
حوزه انتخابیه جیرفت و عنبر‌آباد: کمالی‌ پور
حوزه انتخابیه رفسنجان: محمد انارکی
حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری‌ خامکانی
حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور بیلگری
حوزه انتخابیه شهر بابک: علی اسدی
حوزه انتخابیه کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج: حمزه‌ای

استان کرمانشاه
حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری، سید قاسم جاسمی؛ انتخاب نفر سوم به دور دوم کشیده شد، شامل: محمد کرمی‌راد و سید سعید حیدری‌طیب
حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو: حشمت‌الله فلاحت‌ پیشه
حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر: شهاب نادری
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا  و محمد رستگار؛ انتخابات به‌دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب: فرهاد تجری
حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی

استان کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: غلام‌ محمد زارعی
حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده: عدل هاشمی
حوزه انتخابیه گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون

استان گلستان
حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا:
حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: ابراهیمی
حوزه انتخابیه علی آباد: قره‌ خانی
حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن و بندرگز: رحمت‌الله جلالی ، رامین نورقلی‌ پور؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه گنبدکاووس: قره‌جه طیار
حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله و مراوه تپه:

استان گیلان
حوزه انتخابیه رشت: غلامعلی جعفر زاده
حوزه انتخابیه آستارا: داداشی
حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه: قربانی
حوزه انتخابیه بندرانزلی: خسته‌وند
حوزه انتخابیه رودبار:
حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی
حوزه انتخابیه صومعه‌سرا: دلخوش
حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: شکری
حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح نیک‌فر  

حوزه انتخابیه فومن و شفت:
حوزه انتخابیه لنگرود: لاهوتی

استان لرستان
حوزه انتخابیه الیگودرز: محمد خدا بخشی
حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی، هادی مقدسی ، عباس گودرزی و فاطمه مقصودی؛ انتخابات به‌دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه پلدختر: حمیدرضا کاظمی
حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند، مرتضی محمودوند، محمد رضا ملک‌ شاهی راد و اعظم محمد نیا؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه دلفان و سلسله: علی رستمیان
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی و مجید کیانپور ؛ انتخابات به‌ دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه کوهدشت: اله‌یار ملکشاهی

استان مازندران
حوزه انتخابیه بهشهر: شاعری
حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: یوسف‌نژاد، دامادی
حوزه انتخابیه قائم‌ شهر: عبدالله رضیان؛ برای نفر دوم رقابت بین علیپور و ادیانی است

حوزه انتخابیه بابل:
حوزه انتخابیه آمل: یوسفیان ملا
حوزه انتخابیه نور و محمودآباد:
حوزه انتخابیه چالوس و کلاردشت:
حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار: نانواکناری
حوزه انتخابیه تنکابن، عباس‌آباد و رامسر: شریعت‌نژاد

استان مرکزی
حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: کریمی
حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان: سید محمد حسینی
حوزه انتخابیه خمین: ابراهیم رضایی
حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: شهلا میر گلوبیات و محمد رضا منصوری؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه شازند: غفاری و ابراهیمی؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: سلیمی

استان هرمزگان
حوزه انتخابیه بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و بندر خمیر:
حوزه انتخابیه میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد: مصطفی ذوالقدر
حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد و احمد جباری؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان همدان
حوزه انتخابیه همدان: حاجی‌ بابایی
حوزه انتخابیه اسدآباد: رنجبرزاده
حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: پور مختار
حوزه انتخابیه تویسرکان: محمد مهدی مفتح
حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی و عطا‌الله سلطانی صبور؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی
حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام‌نیا

استان یزد
حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی
حوزه انتخابیه اردکان: محمد رضا تابش
حوزه انتخابیه مبید و تفت: کمال دهقانی
حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: محمدرضا بابایی و صباغیان؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

اقلیت‌های دینی

حوزه انتخابیه زرتشتیان: اسفندیار اختیاری (مستقل)
حوزه انتخابیه کلیمیان‌: مره‌صدق (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی: یوناتن بت‌کلیا (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران: کارن‌خانلری (مستقل)
حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران:  ژرژیک آبرامیان (مستقل)

 

منبه : تابناک

 

IMAGE اجراي نمايش مردان نقره ای توزیع برق تهران در ایستگاه های مترو
دوشنبه, 18 مرداد 1395
  اجراي نمايش مردان نقره ای توزیع برق تهران در ایستگاه های مترو شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ... ادامه مطلب ...
IMAGE امضاي 7 تفاهم نامه برقی به ارزش 10 ميليارد دلار
شنبه, 18 ارديبهشت 1395
امضاي 7 تفاهم نامه برقی به ارزش 10 ميليارد دلار       با حضور معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي و... ادامه مطلب ...
مذاكره هيات 12 نفره كره جنوبي با مديرعامل شركت توانير
دوشنبه, 13 ارديبهشت 1395
مذاكره هيات 12 نفره كره جنوبي با مديرعامل شركت توانير هيات 12 نفره از متخصصان صنعت برق كره جنوبي كه... ادامه مطلب ...
جزئیات مناقصه 312 پست فشار قوی برق/ واگذاری به خارجی ها یا ایرانی ها؟
شنبه, 04 ارديبهشت 1395
جزئیات مناقصه 312 پست فشار قوی برق/ واگذاری به خارجی ها یا ایرانی ها؟ مسئله برگزاری مناقصه 312 پست برق... ادامه مطلب ...
تشریح جزئیات برنامه های برق منطقه ای تهران برای عبور از پیک برق تابستان
شنبه, 04 ارديبهشت 1395
مهندس خوش خلق در خصوص گذر از پیک برق تایستان 95 گفت: هم از نظر اعتباری و هم از نظر تعداد پروژه مشخصات... ادامه مطلب ...
IMAGE برق ورزشگاه آزادی به دلیل بدهی قطع شد
یکشنبه, 29 فروردين 1395
  در حالی برق مجموعه ورزشی آزادی تهران از ساعت 9 صبح امروز قطع شده است که به دلیل قطعی برق و عدم... ادامه مطلب ...
اخذ هزینه های غیرقانونی درقبوض برق از مردم و واریز آن به حسابی غیردولتی!
شنبه, 21 فروردين 1395
رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی همچنین از دریافت هزینه مازاد صدور قبض «اخطار قطع برق»... ادامه مطلب ...
تهیه نرم افزار اتوماسیون ملی(سام) با تاکید بر تولید ملی و اقتصاد مقاومتی
سه شنبه, 18 اسفند 1394
تهیه نرم افزار اتوماسیون ملی (سام) با تاکید بر تولید ملی و اقتصاد مقاومتی همایش رونمایی از نرم... ادامه مطلب ...
رونمایی رسمی از نرم افزار اتوماسیون ملی با حضور مقامات و مدیران ارشد صنعت برق
شنبه, 15 اسفند 1394
رونمایی رسمی از نرم افزار اتوماسیون ملی با حضور مقامات و مدیران ارشد صنعت برق همایش رونمایی از نرم... ادامه مطلب ...
«ال سی» برای سرمایه‌گذاران انرژی های نو راه اندازی شد
دوشنبه, 10 اسفند 1394
«ال سی» برای سرمایه‌گذاران انرژی های نو راه اندازی شد سازمان انرژی های نو ایران به منظور اعتماد... ادامه مطلب ...
IMAGE آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور منتشر شد.
یکشنبه, 09 اسفند 1394
  آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور منتشر شد. به... ادامه مطلب ...
IMAGE برقی‌ها رکورد دار کانال های تلگرامی فنی مهندسی در کانال‌ها و گروه های تلگرامی برق
چهارشنبه, 05 اسفند 1394
 برقی‌ها رکورد دار کانال های تلگرامی فنی مهندسی در کانال‌ها و گروه های تلگرامی برق برقی ها دارای... ادامه مطلب ...
چهارمین کنگره بین المللی اتوماسیون صنعت برق در دانشگاه تبریز آغاز بکار کرد
چهارشنبه, 05 اسفند 1394
چهارمین کنگره اتوماسیون صنعت برق در امروز و فردا توسط دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز... ادامه مطلب ...
تا پایان سال ۹۷ شبکه برق ایران و روسیه به‌هم وصل می‌شوند
یکشنبه, 02 اسفند 1394
نتیجه بررسی‌های تیم‌های مشترک ایران و روسیه و نشست‌های چندجانبه در خصوص زمان اتصال شبکه برق... ادامه مطلب ...
نخستين پروژه انرژي هاي نو با سرمايه گذاري خارجي در پسابرجام كليد خورد
یکشنبه, 02 اسفند 1394
مديرعامل شركت برق منطقه اي باختر اضافه كرد: با توجه به مذاكراتي كه با شركت sst انگلستان به عنوان... ادامه مطلب ...
۲۵ درصد مشترکان توزیع برق زنجان به شبکه هوشمند متصل می‌شوند
یکشنبه, 02 اسفند 1394
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان با اشاره به اجرای طرح فهام با هدف هوشمندسازی کنتورهای برق گفت:... ادامه مطلب ...
IMAGE هشتمین کنفرانس ملی نیروگاه‌های برق کشور
چهارشنبه, 28 بهمن 1394
هشتمین کنفرانس ملی نیروگاه‌های برق برگزار شد معاون وزیر نیرو امروز در هشتمین کنفرانس ملی... ادامه مطلب ...
IMAGE تغييرات قيمت برق توليدی نيروگاه ها و تورم سالیانه آن اعلام شد
سه شنبه, 27 بهمن 1394
مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص قیمت تولید کننده بخش­ برق (بر مبنای ۱۰۰=۱۳۹۰) در سال­‌های ۱۳۹۱،... ادامه مطلب ...
IMAGE وزارت نفت اجازه صادرات برق ندارد/ صادرات برق براساس منفعت ملی نه صرفا سوددهی
سه شنبه, 27 بهمن 1394
 علیرضا دائمی ، با بیان این‌که وزارت نیرو برای صادرات برق دستورالعمل‌های معینی دارد، اظهار کرد:... ادامه مطلب ...

جستجو پیشرفته

جدیدترین آگهی ها

فروش ویژه و تحویل فوری 726,7 ...
انواع اینورترهای یاسکاوا برای ...
سروهای ساخت یاسکاوا با قابلیت ...
-P+F,BENTLY NEVADA,MTL,ALLEN B ...

تماس با نیازمندیهای صنعت برق

       
تلفن: 46047751 -021  
  46047738    
فکس: 43850926    

 

 ایمیل: Info[at]ELportal.ir

 

راهنمای سایت