بنر ۲

 مراحل ثبت آگهی در ELportal:

 

  • ثبت نام در سایت

برای ثبت نام کافی است از منوی بالای گزینه ثبت نام کلیک کنید و سپس فرم ثبت نام را به شرح زیر کامل کنید: نام و نام خانوادگی خود را به صورت فارسی وارد کنید,سپس یک نام کاربری وارد نموده و در قسمت رمز عبور رمز خود را وارد کنید (حداقل 6 کارکتر ) در قسمت بعد رمز ورود خود را مجدد وارد کنید در قسمت پست الکترونیکی ایمیل خود را بنویسید , در قسمت تایید نشانی پست الکترونیکی مجدد ایمیل خود را وارد کنید  در نهایت کادر سفید رنگ من ربات نیستم را تیک بزنید. پس از اینکه مشخصات خود را در این فرم ثبت کردید شما رسماً عضو خانواده وبسایت بزرگ تخصصی برق خواهید شد. به همین سادگی!

  • وارد کنترل پنل خود شوید

پس از اینکه عضو سایت شدید، از طریق فرم ورود به سایت و با وارد کردن نام کاربری و سپس رمز ورود خود، می‌توانید به پنل مدیریتی خود دسترسی داشته باشد.

  • یک آگهی جدید ثبت کنید

در پنل کاربری خود از منوی کاربری گزینه "افزودن اگهی جدید" را انتخاب کنید. صفحه دریافت مشخصات آگهی برای شما نمایش داده می شود که باید فرم را تکمیل کنید.در فیلد اول عنوانی مناسب برای آگهی خود انتخاب کنموده و بعد دسته بندی آگهی خود انتخاب کنید ، سپس زیر گروه , در قسمت ادرس ادرس صحیح خود را وارد نموده و در قسمت توضیحات کوتاه توضیحات اصلی  در مورد آگهی خود ( 170 کاراکتر )  بنویسید و در قسمت توضیحات کلی توضیحات کامل خود را وارد کنید سپس کلمات کلیدی مناسبی را برای آگهی انتخاب کنید (با ویرگول (,) از هم جدا کنید)  مدت زمان آگهی رو نیز مشخص کنید سایر بخش ها رو نیز به همین ترتیب تکمیل کنید .شما میتوانید 5 عکس از اگهی خود را اپلود کنید تا در صفحه ی اگهی شما نمایش داده شود اولین عکس به عنوان عکس پروفایل شما انتخاب میشود. در نهایت برای ثبت اگهی ویژه باید نوع اگهی ویژه خود را انتخاب کنبد و تیک مربوطه را بله انتخاب نمایید تا به قسمت صورت حساب فاکتور و پرداخت انلاین هدایت شوید.

در زمان ثبت آگهی، گزینه آگهی ویژه را در انتهای صفحه تیک بزنید بعد از ذخیره آگهی امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم خواهد شد

  • آگهی شما ثبت شد

ثبت آگهی شما تمام شد و و همان لحظه منتشر میشود و شما میتوانید اگهی خود را در صفحه اصلی وبسایت مشاهده نمایید. برای ویرایش ، حذف و یا تمدید آگهی خود هر زمان که خواستید میتوانید وارد پنل کاربری خود شوید و از قسمت " آگهی های شما " تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید.

جستجو پیشرفته

جدیدترین آگهی ها

تماس با نیازمندیهای صنعت برق

       
تلفن: 46047751 -021  
  46047738    
فکس: 43850926    

 

 ایمیل: Info[at]ELportal.ir

 

راهنمای سایت